Buhar Kontrolü

Uçucu Organik Emisyonlarınız için Çözümünüz

Türkiye’de Aralık 2020’de uygulanmaya başlayacak olan Emisyon Yönetmeliği doğrultusunda, şimdi John Zink Hamworthy Combustion buhar kontrol uzmanlarıyla çalışma zamanı Dünya çapında 2000’den fazla uygulaması olan, “Kanıtlanmış En İyi Teknoloji” ve “Ulaşılabilir Maksimum Kontrol Teknolojisi” olarak kabul edilmiş buhar kontrol teknolojimiz konusunda, sizinle çalışmak için uzmanlığımızı sunuyoruz.

Ücretsiz Seminer

Yürürlüğe girecek Emisyon Yönetmeliği’ne nasıl hazırlanılacağı ve nasıl uyulacağı konusunda Türkiye’de düzenleyeceğimiz ücretsiz bilgilendirme seminerimize davetlisiniz.
Seminer tarihi ve içerikle ilgili güncel bilgileri almak için lütfen kaydolun.Yönetmelik

50k tondan büyük tesisler için emisyon limiti 10g/Nm3’tür. 50k tondan Küçük tesisler için ise emisyon limiti 15g/Nm3’tür. Yönetmelik 8 Aralık 2020 tarihi itibariyle yürürlüğe girecek ve ekipmanın bir sene sonra işletmeye alınması gerekmektedir.

Çözüm

En uygun teknolojiyi JZHC’dan temin edin.

Karbon Adsorpsiyon Buhar Geri Kazanım Cihazlarımız (VRU’lar), buharlaşan hidrokarbonların nakliyesi sırasında oluşan zararlı uçucu organik bileşiklerin (VOC) atmosfere salınmasını güvenli bir şekilde önler. VRU’larımız farklı uygulamalara rahatlıkla uyarlanabilir olduğundan, mühendislerimiz sizin sisteminiz için optimize edilmiş bir emisyon kontrol çözümünü rahatlıkla sunabilirler.

Literature Link Button